Svět řasenek...

6. ledna 2013 v 19:41 | Eve |  Body, hair...care
Kdo by nechtěl krásné, husté a dlouhé řasy? Ale matka příroda nám vše nenadělila. Pokud chceš zjistit více o tom, jak docílit krásných řas, tak jsi na pravém místě!Prodlužující řasenky pro krátké řasy

Tento typ řasenky se hodí především, pokud máš krátké řasy a chceš, aby vypadaly delší. Klasická prodlužující řasenka má úzký kartáček, řasy protáhne a hezky je oddělí.

5F_Extra-Super-Lash-RimmelBB


Objemové řasenky pro řídké řasy

Objemová řasenka je ideální pro delší řasy. Vyznačují se většími, někdy až maxi, kartáčky. Z řas umí udělat jednolité vějíře působící někdy skoro až jako umělé řasy.Voděodolné řasenky

Tato řasenka se skvěle hodí, pokud chcete být hezky nalíčená i u vody. Samozřejmě se hůře odličují. Voděodolné řasenky můžete najít opět s různými kartáčky, jak pro objem, tak i např. prodlužující.

Speciální řasenky

V drogeriich můžete také nalézt různé speciální řasenky, barevné, tvarující, nebo na citlivé oči. Potom také výživné.
Jak si doma lehce a levně vyrobit barevnou řasenku? Návod naleznete ZDE
Tuto průhlednou vám i doporučuji např. na obočí, když se probudíte a je různě "pomačkané" tak ji použijete a ona vám hezky obobčí zafixuje.

2 největší chyby, kterých se můžeš dopustit při nanášení řasenky:

1. Otírání kartáčku
Kartáček NIKDY neotírej o její okraj, zaschlé kousky poté napadají dovnitř, řasenka ti buď vyschne, nebo bude dělat hrudky. Nejlépe ji otírej tedy o kapesník. Pokud jsi ji otírala, či otřela, tak okraj utři vlhčeným ubrouskem.

2. Pumpování
Nikdy rychle nepumpuj štěteček, vháníš dovnitř vzduch, tudiž ti řasenka rychleji vyschne.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama