Březen 2013

Giveaway na eveagalarzade.blogspot.cz

13. března 2013 v 11:11 | Eve |  Eve

Ahoj na aktuálním blogu http://eveagalarzade.blogspot.cz/ probíhá přávě první giveaway o kosmetiku načky ELF!
Tak pokud chceš tak se zapoj, nic tě to skoro nestojí :) Pokud chceš ohned přesměrovat na článěk s GIVEAWAY, tak stačí klinout na jeden z přiložených obrázků :)


Přesměrování

7. března 2013 v 22:57 | Eve
Tento blog byl přesměrován!!!!!!!!!!! Nová adresa blogu je http://eveagalarzade.blogspot.cz/


Konec února a začátek března ve znaku kosmetiky?

7. března 2013 v 15:35 | Eve
Prvně když jsem přijela z Istambulu, tak jsem byla nešťastná, že jsem prošvihla většinu výprodejů a i výprodej výrobků od Essence, ale smutek mě opustil ihned když jsem vstoupila do drogerie a zjistila, že začal výprodej jiných značek. Mám pocit, že moje peněženka už dlouho nebude chtít vidět Rossmann, nebo DM Smějící se Začlo to vlastně úplně nevinně a to tím, že jsem jela nakupovat s mámou. Doporučuji vám, pokud se chystáte nakoupit kosmetiku, tak jít do Rossmann, mají tam teď právě výborné akce. Např. 25% slevu na značku NYC, zítra na MDŽ by měla být akce na značku L'oréal Paris a to dvě řasenky za cenu jedné a ještě nějaká akce na krémy. Sem a tam mají slevu i na nějaké výrobky od různých značek. Nedávno měli akci na Maybelline BB cream, který byl za 149,- a pudr za 99,-. Akce mají i na značku Rimmel, kde mají lesk za 79,- mám pocit a pudr za 80,-. Pokud vám právě dochází odličovací tamponky, tak v Rossmann mají právě 70 ks za 10,- což je dobrá cena, vzhledem k tomu, že 140 ks mají za 30 korun. Dále měli, možná ještě mají akci na výrobky Dove. Dál si toho už moc nepamatuju. Regály jsem teoreticky brala útokem.


Tajný deník, proč ne?

5. března 2013 v 15:25 | Eve |  Unclassified
Jelikož jsem jedna z dívek, které si píší deník, tak jsem vám chtěla napsat vůbec důvody proč si takový deník psát.
Za prvné existuje více typů deníků, ano kravina podle vás, ale existují např. veřejné deníky, cestovní deník (do kterého si zapisujete zážitky ze svých cest), tajný deník... (toto je např. můj deník ↓)


Psát si svůj deník má mnoho výhod. Zapamatujete si tak věci, mně psaní deníku občas pomáhá když mám depresi, prostě se vypíši a hotovo. Další výhodou je například za pár let se budete nudit, tak šáhnete do knihovničky po deníku, začnete si ho číst a zavzpomínáte, občas si čtu deník, který jsem psala jako malá, občas se musím zasmát nad tím jaké hrubky jsem dělala, nebo se musím pousmát nad samotnou vzpomínkou. Psát si deník není žádná ostuda ani když jste starší. Osobně jsem na nějakou dobu přestala psát deník a obdivovala ty, kteří si na to nacházeli čas a psali ho, jelikož opravdu za pár let to pro ně bude mít nesmírnou hodnotu. Deník si mohou psát samozřejmě i kluci. Nevýhodou takového deníku je, že se ho může přečíst i někdo cizí možná, že si řeknete "Cccss já mám na deníku zámeček." ale většinou ty zámky jsou na dvě věci... Proto je dobré si deník někam schovat, aby ho nikdo krom vás nenašel. Jako malá jsem si ho schovávala do skříně mezi trika, ale naštěstí mám takové rodiče, že deník mohu nechat klidně v obývacím pokoji a nikdo si ho nepřečte. Další se nám nabízí "virtuální deník" který si můžete psát na počítači, tabletu... Ale podle mě to už není prostě to pravé, občas posuzuji, jak jsem psala jako malá a teď a jak se moje psaní vyvíjelo, ale kam vše psát budete je na vás, někde jsem mám pocit viděla, že nějaká holka si psala deník na zeď.

Recenze #2 (Maybelline BB cream)

5. března 2013 v 11:02 | Eve |  Review
Nedávno jsem si koupila BB krém od Maybelline. Už strašně dlouho jsem ho chtěla, ale za 200,- se mi ho nějak kupovat nechtělo. Jednoho dne ho měli v drogerii Rossmann zlevnění na 149,- furt jsem přemýšlela jestli si ho koupit, či ne, ale řekla jsem si, že žijeme jenom jednou a že nějakou tu radost si zasloužím.

Maybellinebbcream_largeNail tutorial #8 (Bunny)

2. března 2013 v 12:00 | Eve |  Tutorials
cute bunny nail art tutorial

Základní fakta o BB krému

2. března 2013 v 10:00 | Eve |  Body, hair...care
Poslední rok se regály v drogeriich se hemží tzv. BB krémy, ale co tento krém je vlastně zač?

Tumblr_mhj9bdbwfs1rk403mo1_500_large